Mimoriadne opatrenia v súvislosti s koronavírusom O agentúre » Národné projekty » Programové obdobie 2007-2013 » Zapojené obce

Zapojené obce



Obce zapojené do NP TSP (1. - 6. výzva)
obec okres kraj počet TSP počet ATSP číslo výzvy
1 Abovce Rimavská Sobota Banskobystrický 1 1 3
2 Abranovce Prešov Prešovský 1 1 4
3 Bačkov Trebišov Košický 1 1 5
4 Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou Trenčiansky 1 1 1
5 Banské Vranov nad Topľou Prešovský 1 2 4
6 Barca Rimavská Sobota Banskobystrický 1 0 5
7 Bardejov Bardejov Prešovský 2 3 4
8 Belina Lučenec Banskobystrický 1 2 4
9 Benkovce Vranov nad Topľou Prešovský 1 0 1
10 Bežovce Sobrance Košický 1 2 4
11 Bidovce Košice okolie Košický 1 1 5
12 Blatné Remety Sobrance Košický 1 2 5
13 Boťany Trebišov Košický 2 1 5
14 Bôrka Rožňava Košický 1 2 5
15 Breznica Stropkov Prešovský 1 1 2
16 Brezno Brezno Banskobystrický 4 2 2
17 Bušince Veľký Krtíš Banskobystrický 1 1 2
18 Buzica Košice -okolie Košický 1 1 4
19 Bystrany Spišská Nová Ves Košický 2 4 1
20 Bystré Vranov nad Topľou Prešovský 1 2 4
21 Bzenov Prešov Prešovský 1 1 4
22 Bžany Stropkov Prešovský 1 1 2
23 Cernina Svidník Prešovský 1 1 4
24 Cinobaňa Poltár Banskobystrický 1 1 6
25 Čakanovce Lučenec Banskobystrický 1 2 4
26 Čamovce Lučenec Banskobystrický 1 1 4
27 Čaňa Košice-okolie Košický 2 4 2
28 Čata Levice Nitriansky 1 2 3
29 Čelovce Veľký Krtíš Banskobystrický 1 2 4
30 Červenica Prešov Prešovský 1 2 5
31 Čierna nad Tisou Trebišov Košický 2 3 5
32 Čierny Balog Brezno Banskobystrický 2 2 4
33 Čirč Stará Ľubovňa Prešovský 1 1 4
34 Čoltovo Rožňava Košický 1 1 5
35 Detva Detva Banskobystrický 1 2 2
36 Divín Lučenec Banskobystrický 1 1 2
37 Dlhé Stráže Levoča Prešovský 1 0 1
38 Dobšiná Rožňava Košický 2 2 1
39 Doľany Levoča Prešovský 1 1 1
40 Dolný Kubín Dolný Kubín Žilinský 1 2 4
41 Drahňov Michalovce Košický 2 3 5
42 Dravce Levoča Prešovský 1 1 4
43 Drienov Prešov Prešovský 1 2 1
44 Drienovec Košice okolie Košický 1 1 5
45 Družstevná pri Hornáde Košice okolie Košický 1 2 5
46 Dulovce Komárno Nitriansky 1 1 3
47 Dvory nad Žitavou Nové Zámky Nitriansky 1 2 4
48 Fiľakovo Lučenec Banskobystrický 4 4 4
49 Frička Bardejov Prešovský 1 1 3
50 Fričovce Prešov Prešovský 1 1 4
51 Gánovce Poprad Prešovský 1 0 6
52 Gelnica Gelnica Košický 2 0 5
53 Gemerský Jablonec Rimavská Sobota Banskobystrický 1 1 5
54 Gerlachov Bardejov Prešovský 1 1 1
55 Gortva Rimavská Sobota Banskobystrický 1 1 1
56 Handlová Prievidza Trenčiansky 3 3 3
57 Hanušovce nad Topľou Vranov nad Topľou Prešovský 2 2 4
58 Hermanovce Prešov Prešovský 1 2 1
59 Hlinné Vranov nad Topľou Prešovský 3 2 2
60 Hniezdne Stará Ľubovňa Prešovský 1 1 4
61 Hnúšťa Rimavská Sobota Banskobystrický 3 4 3
62 Hodejov Rimavská Sobota Banskobystrický 1 3 3
63 Holíč Skalica Trnavský 1 1 5
64 Holumnica Kežmarok Prešovský 1 2 1
65 Hontianske Moravce Krupina Banskobystrický 1 1 1
66 Hontianske Tesáre Krupina Banskobystrický 1 2 3
67 Hrabské Bardejov Prešovský 1 1 4
68 Hrabušice Spišská Nová Ves Košický 2 2 4
69 Hradište Poltár Banskobystrický 1 1 3
70 Hraň Trebišov Košický 2 2 3
71 Hranovnica Poprad Prešovský 2 2 3
72 Hrčeľ Trebišov Košický 1 2 5
73 Hrušov Veľký Krtíš Banskobystrický 1 2 4
74 Hucín Revúca Banskobystrický 1 2 5
75 Humenné Humenné Prešovský 2 4 2
76 Huncovce Kežmarok Prešovský 1 2 2
77 Hurbanovo Komárno Nitriansky 2 3 3
78 Chminianske Jakubovany Prešov Prešovský 3 3 5
79 Chrámec Rimavská Sobota Banskobystrický 1 1 5
80 Chrasť nad Hornádom Spišská Nová Ves Košický 1 0 5
81 Chrastince Veľký Krtíš Banskobystrický 1 1 5
82 Chvalová Revúca Banskobystrický 1 1 5
83 Chynorany Partizánske Trenčiansky 1 0 6
84 Ihľany Kežmarok Prešovský 1 3 2
85 Iňačovce Michalovce Košický 1 2 5
86 Jakubany Stará Ľubovňa Prešovský 2 2 4
87 Janice Rimavská Sobota Banskobystrický 1 1 5
88 Jánovce Poprad Prešovský 1 2 1
89 Jarabina Stará Ľubovňa Prešovský 1 1 4
90 Jarovnice Sabinov Prešovský 3 2 5
91 Jasov Košice okolie Košický 2 3 3
92 Jastrabie nad Topľou Vranov nad Topľou Prešovský 1 1 5
93 Jelšava Revúca Banskobystrický 3 6 4
94 Kamenná Poruba Vranov nad Topľou Prešovský 2 1 3
95 Kapušany (ukončenie k 31.3.2013) Prešov Prešovský 1 0 3
96 Kecerovce Košice okolie Košický 2 4 1
97 Kendice Prešov Prešovský 1 2 1
98 Kesovce Rimavská Sobota Banskobystrický 1 1 5
99 Kežmarok Kežmarok Prešovský 2 2 1
100 Klenovec Rimavská Sobota Banskobystrický 1 2 1
101 Kojatice Prešov Prešovský 1 1 5
102 Kokava nad Rimavicou Poltár Banskobystrický 1 2 4
103 Kolačkov Stará Ľubovňa Prešovský 1 2 4
104 Komjatice Nové Zámky Nitriansky 1 0 5
105 Košice Košice Košický 3 0 3
106 Košice - MČ Džungľa Košice Košický 2 2 2
107 Košice - MČ Luník IX. Košice Košický 4 3 5
108 Košice - MČ Šaca Košice Košický 1 1 6
109 Kozárovce Levice Nitriansky 1 1 4
110 Kravany Poprad Prešovský 1 1 3
111 Krížová Ves Kežmarok Prešovský 2 4 4
112 Krompachy Spišská Nová Ves Košický 2 4 4
113 Krušinec Stropkov Prešovský 1 1 2
114 Kružlová Svidník Prešovský 1 2 4
115 Kučín Vranov nad Topľou Prešovský 1 0 5
116 Kurima Bardejov Prešovský 1 0 4
117 Kurov Bardejov Prešovský 1 1 2
118 Kuzmice Trebišov Košický 2 0 1
119 Kyjov Stará Ľubovňa Prešovský 1 1 4
120 Ladomirová Svidník Prešovský 1 1 4
121 Lastovce Trebišov Košický 1 2 3
122 Laškovce Michalovce Košický 1 2 5
123 Leles Trebišov Košický 1 2 5
124 Lemešany Prešov Prešovský 1 2 4
125 Lenartov Bardejov Prešovský 2 1 4
126 Letanovce Spišská Nová Ves Košický 2 2 3
127 Levoča Levoča Prešovský 5 4 3
128 Lipany Sabinov Prešovský 3 3 4
129 Liptovská Porúbka Liptovská Mikuláš Žilinský 1 1 5
130 Liptovská Teplička Poprad Prešovský 2 1 1
131 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš Žilinský 2 1 3
132 Litava Krupina Banskobystrický 1 1 5
133 Lok Levice Nitriansky 1 1 1
134 Lomnička Stará Ľubovňa Prešovský 3 3 4
135 Lovinobaňa Lučenec Banskobystrický 1 1 2
136 Ľubica Kežmarok Prešovský 1 2 2
137 Ľubotín Stará Ľubovňa Prešovský 1 2 4
138 Lučenec Lučenec Banskobystrický 2 2 5
139 Lukov Bardejov Prešovský 1 1 4
140 Malá Domaša Vranov nad Topľou Prešovský 1 1 2
141 Malcov Bardejov Prešovský 1 1 4
142 Málinec Poltár Banskobystrický 2 0 3
143 Malý Slavkov Kežmarok Prešovský 1 1 5
144 Marcelová Komárno Nitriansky 1 2 3
145 Markovce Michalovce Košický 2 2 5
146 Martin Martin Žilinský 1 2 3
147 Medzev Košice okolie Košický 2 1 3
148 Medzilaborce Medzilaborce Prešovský 3 6 4
149 Michaľany Trebišov Košický 1 1 3
150 Michalovce Michalovce Košický 4 3 4
151 Miková Stropkov Prešovský 1 0 3
152 Mníšek nad Hnilcom Gelnica Košický 1 1 5
153 Modrý Kameň Veľký Krtíš Banskobystrický 1 1 5
154 Mojmírovce Nitra Nitriansky 1 0 3
155 Moldava nad Bodvou Košice okolie Košický 3 3 3
156 Mučín Lučenec Banskobystrický 1 1 4
157 Muránska Dlhá Lúka Revúca Banskobystrický 1 2 3
158 Nitra Nitra Nitriansky 1 2 1
159 Nitra nad Ipľom Lučenec Banskobystrický 1 1 5
160 Nižná Myšľa Košice okolie Košický 1 1 5
161 Nižná Slaná Rožňava Košický 1 1 5
162 Nižný Tvarožec Bardejov Prešovský 1 1 4
163 Novosad Trebišov Košický 2 0 5
164 Ochtiná Rožňava Košický 1 1 5
165 Olejníkov Sabinov Prešovský 1 1 3
166 Ostrovany Sabinov Prešovský 2 2 4
167 Ozdín Poltár Banskobystrický 1 1 1
168 Palota Medzilaborce Prešovský 1 1 5
169 Partizánske Partizánske Trenčiansky 1 2 3
170 Pavlovce Vranov nad Topľou Prešovský 1 0 5
171 Pavlovce nad Uhom Michalovce Košický 2 1 4
172 Pečovská Nová Ves Sabinov Prešovský 1 2 3
173 Petrová Bardejov Prešovský 1 1 2
174 Petrovany Prešov Prešovský 2 0 3
175 Plešivec Rožňava Košický 1 2 4
176 Podhorany Kežmarok Prešovský 3 3 5
177 Podolínec Stará Ľubovňa Prešovský 1 1 3
178 Poltár Poltár Banskobystrický 3 2 2
179 Poprad Poprad Prešovský 3 0 4
180 Prakovce Gelnica Košický 2 2 4
181 Prenčov Banská Štiavnica Banskobystrický 1 0 3
182 Prešov Prešov Prešovský 4 1 4
183 Prosačov Vranov nad Topľou Prešovský 1 1 1
184 Pukanec Levice Nitriansky 1 2 1
185 Radzovce Lučenec Banskobystrický 1 2 5
186 Rakúsy Kežmarok Prešovský 1 3 2
187 Rakytník Rimavská Sobota Banskobystrický 1 1 5
188 Rankovce Košice -okolie Košický 1 3 4
189 Raslavice Bardejov Prešovský 1 2 4
190 Ražňany Sabinov Prešovský 1 1 1
191 Revúca Revúca Banskobystrický 2 2 4
192 Riečka Rimavská Sobota Banskobystrický 1 0 3
193 Richnava Gelnica Košický 2 2 5
194 Rimavská Seč Rimavská Sobota Banskobystrický 2 2 5
195 Rimavská Sobota Rimavská Sobota Banskobystrický 4 2 2
196 Rimavské Janovce Rimavská Sobota Banskobystrický 1 2 4
197 Rovné Svidník Prešovský 1 1 2
198 Roztoky Svidník Prešovský 1 1 3
199 Rožkovany Sabinov Prešovský 1 1 1
200 Rožňava Rožňava Košický 4 3 3
201 Rudňany Spišská Nová Ves Košický 1 3 1
202 Ruská Nová Ves Prešov Prešovský 1 1 2
203 Sabinov Sabinov Prešovský 4 0 2
204 Sačurov Vranov nad Topľou Prešovský 2 2 4
205 Sása Revúca Banskobystrický 1 1 5
206 Sečovce Trebišov Košický 4 4 4
207 Sečovská Polianka Vranov nad Topľou Prešovský 1 1 3
208 Selice Šaľa Nitriansky 2 2 4
209 Seňa Košice-okolie Košický 1 1 2
210 Skrabské Vranov nad Topľou Prešovský 1 1 1
211 Slavošovce Rožňava Košický 1 2 4
212 Slovenská Ves Kežmarok Prešovský 1 1 4
213 Slovenské Nové Mesto Trebišov Košický 1 1 1
214 Snakov Bardejov Prešovský 1 1 4
215 Snina Snina Prešovský 3 2 5
216 Sobrance Sobrance Košický 3 3 4
217 Soľ Vranov nad Topľou Prešovský 3 2 3
218 Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves Košický 3 3 4
219 Spišské Podhradie Levoča Prešovský 1 2 4
220 Spišská Stará Ves Kežmarok Prešovský 1 1 2
221 Spišské Tomášovce Spišská Nová Ves Košický 1 1 5
222 Spišský Hrhov Levoča Prešovský 1 1 3
223 Spišský Štiavnik Poprad Prešovský 1 1 1
224 Stará Kremnička Žiar nad Hronom Banskobystrický 2 0 4
225 Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa Prešovský 4 4 2
226 Stráne pod Tatrami Kežmarok Prešovský 2 2 5
227 Strážske Michalovce Košický 2 1 4
228 Stročín Svidník Prešovský 1 1 2
229 Stropkov Stropkov Prešovský 3 2 5
230 Súdovce Krupina Banskobystrický 1 0 5
231 Sveržov Bardejov Prešovský 1 1 4
232 Svidník Svidník Prešovský 1 2 3
233 Svinia (ukončenie k 31.1.2013) Prešov Prešovský 2 2 1
234 Svit Poprad Prešovský 1 0 5
235 Šahy Levice Nitriansky 1 1 5
236 Šaľa Šaľa Nitriansky 1 1 4
237 Šalov Levice Nitriansky 1 1 4
238 Šamudovce Michalovce Košický 1 1 4
239 Šarišské Čierne Bardejov Prešovský 1 1 4
240 Šarišské Jastrabie Stará Ľubovňa Prešovský 2 2 4
241 Šarišské Michaľany Sabinov Prešovský 2 0 3
242 Šarovce Levice Nitriansky 1 1 4
243 Šávoľ Lučenec Banskobystrický 1 1 5
244 Šíd Lučenec Banskobystrický 1 2 5
245 Šimonovce Rimavská Sobota Banskobystrický 1 1 2
246 Širkovce Rimavská Sobota Banskobystrický 2 2 3
247 Štítnik Rožňava Košický 1 1 5
248 Šumiac Brezno Banskobystrický 1 2 2
249 Švedlár Gelnica Košický 2 2 4
250 Tekovské Lužany Levice Nitriansky 1 1 5
251 Terňa Prešov Prešovský 1 2 2
252 Tisovec Rimavská Sobota Banskobystrický 2 1 1
253 Toporec Kežmarok Prešovský 2 2 4
254 Torysa Sabinov Prešovský 1 2 3
255 Trebišov Trebišov Košický 3 3 1
256 Trnava Trnava Trnavský 1 0 3
257 Tvarožná (ukončenie k 31.10.2012) Kežmarok Prešovský 1 0 3
258 Tvrdošovce Nové Zámky Nitriansky 1 0 5
259 Uhorské Poltár Banskobystrický 2 0 1
260 Ulič Snina Prešovský 1 0 5
261 Valaliky Košice okolie Košický 2 2 5
262 Vaľkovňa Brezno Banskobystrický 1 1 4
263 Varhaňovce Prešov Prešovský 1 2 4
264 Vechec Vranov nad Topľou Prešovský 2 2 4
265 Veľká Ida Košice okolie Košický 3 4 5
266 Veľká Lomnica Kežmarok Prešovský 2 2 1
267 Veľká nad Ipľom Lučenec Banskobystrický 1 1 4
268 Veľké Dravce Lučenec Banskobystrický 1 1 2
269 Veľké Kapušany Michalovce Košický 4 2 1
270 Veľkrop Stropkov Prešovský 1 1 2
271 Veľký Blh Rimavská Sobota Banskobystrický 1 1 1
272 Veľký Šariš Prešov Prešovský 1 2 4
273 Vikartovce Poprad Prešovský 1 2 3
274 Vojčice Trebišov Košický 2 1 5
275 Vranov nad Topľou Vranov nad Topľou Prešovský 4 5 4
276 Vrbov Kežmarok Prešovský 1 0 1
277 Vrútky Martin Žilina 1 1 5
278 Vyšná Olšava Stropkov Prešovský 1 1 2
279 Vyšné Ružbachy Stará Ľubovňa Prešovský 1 1 2
280 Vyšný Mirošov Svidník Prešovský 1 1 3
281 Zacharovce Rimavská Sobota Banskobystrický 1 1 6
282 Zámutov Vranov n.T. Prešovský 3 2 5
283 Zborov Bardejov Prešovský 2 0 2
284 Zbudské Dlhé Humenné Prešovský 1 2 3
285 Zemplínska Teplica Trebišov Košický 2 1 2
286 Zlaté Klasy Dunajská Streda Trnavský 1 1 1
287 Zlatno Poltár Banskobystrický 1 1 5
288 Zvolen Zvolen Banskobystrický 4 3 4
289 Zvolenská Slatina Zvolen Banskobystrický 1 2 5
290 Žalobín Vranov nad Topľou Prešovský 1 1 4
291 Žehňa Prešov Prešovský 1 2 5
292 Žehra Spišská Nová Ves Košický 3 3 4
293 Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom Banskobystrický 2 2 4
294 Žilina Žilina Žilinský 3 0 5