Mimoriadne opatrenia v súvislosti s koronavírusom O agentúre » Národné projekty » Programové obdobie 2007-2013 » Príbehy z práce tereňákov NP TSP (3) - Kurov

Príbehy z práce tereňákov NP TSP (3) - Kurov

Budovanie vzťahov s ľuďmi, s ktorými pracujeme na skvalitnení ich života, je jedným z najdôležitejších aspektov práce terénnych sociálnych pracovníkov. Zároveň je veľmi ťažké určiť kritériá úspešnosti našej práce v tejto oblasti. Keď však dostaneme list ako tereňáčky v Kurove, sú razom všetky pochybnosti zbytočné a vieme, že sme na správnej ceste a že naša práca má zmysel.  

 

Muž s prezývkou Olovo tereňáčkam z Kurova píše list z väzenia. S dovolením tereňáčiek si dovoľujeme zverejniť jeho neupravený a autentický prepis.

 

Ahoj Viero a anicko

Jak sa mate doma ja dakedi dobre aj zle viero a anicko uš vas nema dto zlostiť hlavne vieru ale chibate mi po nemam skim robit srandi viero prebač mi ak som dakedi ti povedal zle aj aničke dajte pozdraviť aj Paľa jak pridem doma tak ta pojdem pozdraviť aj aničku mam vas rad a prebač že pišem tak škaredo pozdravuje vas Štefan tak isto jak ja viero maj sa dobre aj anička aj Paľo hlavne bute zdravi nech vam Panboh pomože aj bud furt vesela aj anička aj Paľo aj plnej radosti a sa nehnevajte na mna že tak malo pišem vam ale cholem daco som napisal lebo si na vas spominam z lasko zatal sa mi dari tu ale čo sa da robit Štefan kebi neurobi hlupost tak bi sme mohli bit doma pišem ešte raz že mam vas rad aj ked bili medzi nami nejake zvadi ale ste z nama aj napriek tomu ste vidržali z nama ale podachtore to nepochopia naši ja bi som bol rad kebi volbi vihrala sa starostku naša starostka len su medzi nami ciganmi glupi podachtore uš pomali koncim list a prebačte aj som mal medzi nami dajaki zvadi caute doma.

OLOVO

 

Kurov_list_Olovo